Mavi Radyo İstanbul Dinle 104.7

Bu Sayfa 2623  defa Görüntülenmiştir .

Radyo Çalışmıyorsa BİZE BİLDİRİN

ArabeskFantezi

Diğer İSTANBUL Radyoları


Maviradyo İstanbul, 2010 yılında yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Yayınlarına ilk başladığında pop ve slow şarkılara yer vermekteydi, Radyo Devran Gruptan Timur Medya’ya satılmasından sonra 100%80 arabesk 100%10 pop ve 100%10 THM’ne yer vermektedir.Maviradyo İstanbul, İstanbul’da 104.70 MhZ. frekansında yayın hayatında İstanbul ve çevre illerinden devam etmektedir. Çok kısa süre içerisinde İstanbul’luların gönlünü kazanmaya başlamıştır.
TEKNOLOJİ
MaviRadyo İstanbul Stüdyolarında dünyanın önde gelen otomasyon sistemi, digital on air ve prodüksiyon mixerleri kullanılmaktadır.Sistemler tam yayın kontrolü ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Otomasyon sistemi Master Control ve selector olarak iki ana yazılım ile kontrol edilmektedir. Ayrıca sistem bünyesinde 24 saat kayıt yapabilme özelliğine sahip (Tracker) kayıt sistemi de bulunmaktadır.
MasterControl NT (MC-NT) tam olarak yayın için tasarlanmış bir radyo otomasyon sitemidir. MasterControl NT Dünyanın en önde gelen müzik planlama yazılımı selector’le tam entegrasyon sağlayabilen tek otomasyon sistemidir. %100 uyum ile sağlanan birlikte çalışma avantajı, MCNT’nin Living Log (aktüel yayın akış modülü),Hot Key (manuel jingle modülü), “Real-feel” Voice Tracking (gerçek ses kayıt modülü), Log-Linked Web Browser (yayın akışına bağlı web gezgini) avantajlarıyla birleşerek yayıncıların bütün operasyonlarını kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.
Maviradyo İstanbul’u Uydudan Dinlemek İçin:
Frekans: 11.844 MHz
Polarizasyon: Dikey
Sembol Oranı: 27.500
FEC: 5/6
Telefon ve Faks : +90 (212) 909-4340
E-posta Adresi : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir